3D Výšivka
3D Výšivka

3D výšivka využívá metodu vyšívání, kdy výsledná výšivka na první pohled plasticky vystupuje nad vyšívaný podklad. Díky tomu vzniká působivý plastický efekt. 3D výšivka se používá především ke zdobení oblečení a textilu z pevnějších materiálů, kde více vynikne. Jsou to typicky kšiltovky.

press to zoom
Flitry
Flitry

Hledáte různé druhy dekorativních flitrů? Chcete vytvořit různé vzory pomocí klasických nebo acentrických flitrů? Všechny druhy flitrů dostupných na trhu najdete v naší rozsáhlé nabídce! Máme flitry v mnoha barvách, velikostech a tvarech. Nabízíme lesklé flitry, matné flitry, pastelové flitry, kožené flitry a mnoho dalších ..

press to zoom
Hot-fix flitry
Hot-fix flitry

Rozšíření naší nabídky v oblasti dekoračních materiálů vám nabízíme připravené k použití ozdobných motivů z hot-fix flitrů. Naše hot-fix flitry vypadají jako klasické šité na flitrech - jsou kulaté, ale rozdíl je v tom, že nemají uprostřed otvor, který je nutný pro šití, když používáte vyšívací flitry. Hot-fix flitry jsou podobné kamínkům, protože jsou položeny na speciální fólii, která vám umožní je transportovat - celý motiv. Hot-fix flitrový motiv lze fixovat na jakýkoli materiál, který si v

press to zoom
Sítotisk
Sítotisk

Každý materiál je potištěn speciálními barvami. Jednoznačnou výhodou sítotisku je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně příznivá cena. Aplikace sítotiskové technologie přímo na textilní materiál je obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou potisku.

press to zoom
Digitální tisk
Digitální tisk

Digitální tisk na textil je ideální pro série potisků do 30 ks, kde má klasický sítotisk vysoké náklady na přípravu filmů a šablon. Větší série nad 30 ks od jednoho motivu volí naši klienti jako digitální potisk, když mají požadavek na naprostou věrohodnost potiskovaného motivu na textil. Jelikož s digitálním potiskem jsme schopni tisknout až v rozlišení 1200 dpi.

press to zoom
Kamínky
Kamínky

Kamínky patří spíše než k potisku do kategorie zdobení textilu. Jsou to malé, různobarevné krystalky (nejčastěji z plastu), které na textil aplikujeme pomocí speciálního lepidla. Bez problému pak přežijí šetrné praní (doporučujeme obrátit oblečení naruby) v pračce. Kamínky mohou tvořit např. slova nebo různé tvary a motivy dle vašeho výběru. Skvěle se hodí pro příležitost tvorby oblečení pro ženy a děti. Tento způsob zdobení textilu lze kombinovat s výšivkou a sublimací.

press to zoom