Vaše vize. Vaše značka. Váš merch.

Jsme brandingové studio sídlící v Ostravě, České republice. Naše vize je přinést možnost všem, nejen firmám, ale také lidem, vytvořit si vlastní kolekci oblečení. Na trhu v oblasti designu, reklamy a produkce oblečení jsme od roku 2010. 

 

V našem rozsáhlém portfoliu si můžete vybrat oblečení a doplňky, které si můžete potisknout nebo vyšít s vaším designem nebo logem. Nabízíme vše možné druhy potisků od sítotisku, digitálního tisku, flex či flock tisku. Oblečení si můžete také ozdobit kamínky nebo flitry. Zejména pak kšiltovky si vám můžeme vyšít nebo vytvořit na ně nášivku s podkladem. Naše specialita je 3D výšivka, která dělá velmi zajímavý plastický efekt. 

 

Máme jen jednu podmínku a to, že je minimální počet zhotovení 10 ks na jeden design. Používáme profesionální stroje, které vytváří potisky s dlouhou životností, bohužel však není možné je nastavit jen na jeden tisk. 

 

Moc rádi vám pomůžeme i s grafickými náhledy nebo v vytvořením nového loga. Co vše umíme jako studio se můžete dočíst na našich webových stránkách www.euprint.cz

 

V společnosti Eu-Print pracuje tým lidí, kteří mají více než dvacetiletou praxi ve svém oboru.

 

Ručíme za kvalitu provedených prací a nabízíme mnohaleté garance, zkušenosti a znalosti v tomto sektoru.

 

Zavolejte nám nebo přijďte do naší kanceláře. Těšíme se na setkání!